Hoofdmenu

U bent hier

Rugby World Cup 2019 Japan

Primary tabs

Bijgewerkt: 10 maart 2019

In september en oktober 2019 is het weer zover: De Rugby World Cup 2019 in Japan.

Hieronder staat het speelschema zoals dat tot nu toe bekend is.

Mooi detail: Er is sprake van dat Ziggo de RWC 2019 integraal gaat uitzenden! Het is nog niet bekend of dit op het openbare sportkanaal (14) gebeurt, of dat dit op een van de betaalde sportzenders van Ziggo is.

LET OP:
De nederlandse tijden die genoemd worden zijn omgerekend met een tijdsverschil tussen Nederland en Japan van 8 uur. Het is in Japan 8 uur later dan in Nederlands. De tijden waarop Ziggo de wedstrijden uitzend zijn niet bekend. Het is uw eigen verantwoordelijkheid om de tijden te controleren!

Het rugbyregels.nl team

RWC 2019 Pool-Schema
Wedstrijd nummer Datum Dag Pool Wedstrijd Tijd JP Tijd NL Stadion
1 20-09-2019 Vrijdag A Japan - Rusland 19:45 11:45 Tokyo Stadium
2 21-09-2019 Zaterdag D Australie - Fiji 13:45 05:45 Sapporo Dome
3 21-09-2019 Zaterdag C Frankrijk - Argentinie 16:15 08:15 Tokyo Stadium
4 21-09-2019 Zaterdag B Nieuw Zeeland - Zuid Africa 18:45 10:45 International Stadium Yokohama
5 22-09-2019 Zondag B Italie - Namibie 14:15 06:15 Hanazono Rugby Stadium
6 22-09-2019 Zondag A Ierland - Schotland 16:45 08:45 International Stadium Yokohama
7 22-09-2019 Zondag C Engeland - Tonga 19:15 11:15 Sapporo Dome
8 23-09-2019 Maandag D Wales - Georgie 19:15 11:15 City of Toyota Stadium
9 24-09-2019 Dinsdag A Rusland - Samoa 19:15 11:15 Kumagaya Rugby Stadium
10 25-09-2019 Woensdag D Fiji - Uruguay 14:15 06:15 Kamaishi Recovery Memorial Stadium
11 26-09-2019 Donderdag B Italie - Canada 16:45 08:45 Fukuoka Hakatanomori Stadium
12 26-09-2019 Donderdag C Engeland - Verenigde Staten 19:45 11:45 Kobe Misaki Stadium
13 28-09-2019 Zaterdag C Argentinie - Tonga 13:45 05:45 Hanazono Rugby Stadium
14 28-09-2019 Zaterdag A Japan - Ierland 16:15 08:15 Shizuoka Stadium Ecopa
15 28-09-2019 Zaterdag B Zuid Afrika - Namibie 18:45 10:45 City of Toyota Stadium
16 29-09-2019 Zondag D Georgie - Uruguay 14:15 06:15 Kumagaya Rugby Stadium
17 29-09-2019 Zondag D Australie - Wales 16:45 08:45 Tokyo Stadium
18 20-09-2019 Maandag A Schotland - Samoa 19:15 11:15 Kobe Misaki Stadium
19 02-10-2019 Woensdag C Frankrijk - Verenigde Staten 16:45 08:45 Fukuoka Hakatanomori Stadium
20 02-10-2019 Woensdag B Nieuw Zeeland - Canada 19:15 11:15 Olta Stadium
21 03-10-2019 Donderdag D Georgie - Fiji 14:15 06:15 Hanazono Rugby Stadium
22 03-10-2019 Donderdag A Ierland - Rusland 19:15 11:15 Kobe Misaki Stadium
23 04-10-2019 Vrijdag B Zuid Afrika - Italie 18:45 10:45 Shizuoka Stadium Ecopa
24 05-10-2019 Zaterdag D Australie - Uruguay 14:15 06:15 Olta Stadium
25 05-10-2019 Zaterdag C Engeland - Argentinie 17:00 09:00 Tokyo Stadium
26 05-10-2019 Zaterdag A Japan - Samoa 19:30 11:30 City of Toyota Stadium
27 06-10-2019 Zondag B Nieuw Zeeland - Namibie 13:45 05:45 Tokyo Stadium
28 06-10-2019 Zondag C Frankrijk - Tonga 16:45 08:45 Kumamoto Stadium
29 08-10-2019 Dinsdag B Zuid Afrika - Canada 19:15 11:15 Kobe Misaki Stadium
30 09-10-2019 Woensdag C Argentinie - Verenigde Staten 13:45 05:45 Kumagaya Rugby Stadium
31 09-10-2019 Woensdag A Schotland - Rusland 16:15 08:15 Shizuoka Stadium Ecopa
32 09-10-2019 Woensdag D Wales - Fiji 18:45 10:45 Olta Stadium
33 11-10-2019 Vrijdag D Australie - Georgie 19:15 11:15 Shizuoka Stadium Ecopa
34 12-10-2019 Zaterdag B Nieuw Zeeland - Italie 13:45 05:45 City of Toyota Stadium
35 12-10-2019 Zaterdag C Engeland - Frankrijk 17:15 09:15 International Stadium Yokohama
36 12-10-2019 Zaterdag A Ierland - Samoa 19:45 11:45 Fukuoka Hakatanomori Stadium
37 13-10-2019 Zondag B Namibie - Canada 12:15 04:15 Kamaishi Recovery Memorial Stadium
38 13-10-2019 Zondag C Verenigde Staten - Tonga 14:45 06:45 Hanazono Rugby Stadium
39 13-10-2019 Zondag D Wales - Uruguay 17:15 09:15 Kumamoto Stadium
40 13-10-2019 Zondag A Japan - Schotland 19:45 11:45 International Stadium Yokohama
RWC 2019 Finale-schema
Westrijd nummer Datum Dag Finale wedstrijd Tijd JP Tijd NL Stadion
41 19-10-2019 Zaterdag Kwart finale Winnaar Pool C - Tweede Pool D 16:15 08:15 Olta Stadium
42 19-10-2019 Zaterdag Kwart finale Winnaar PoolB - Tweede Pool A 19:15 11:15 Tokyo Stadium
43 20-10-2019 Zondag Kwart finale Winnaar Pool D - Tweede Pool C 16:15 08:15 Olta Stadium
44 20-10-2019 Zondag Kwart finale Winnaar Pool A - Tweede Pool B 19:15 11:15 Tokyo Stadium
45 26-10-2019 Zaterdag Halve Finale Winnaar 41 - Winnaar 42 17:00 09:00 International Stadium Yokohama
46 27-10-2019 Zondag Halve Finale Winnar 43 - Winnaar 44 18:00 10:00 International Stadium Yokohama
47 01-11-2019 Vrijdag Brons finale Verliezer 45 - Verliezer 46 18:00 10:00 Tokyo Stadium
48 02-11-2019 Zaterdag Finale Winnaar 45 - Winnaar 46 18:00 10:00 International Stadium Yokohama